Opening WTC Almere Skybar – Een nieuwe mijlpaal in de transformatie naar een lifestyle-toren
Met trots kondigt Benkey de officiële opening aan van de Skybar op de 21e verdieping van het WTC Almere. Deze feestelijke mijlpaal markeert de eerste stap in de ambitieuze transformatie van het WTC Almere tot een bruisende lifestyle-toren, waar werken, ontmoeten en inspireren samenkomen.
Sinds Benkey op 30 mei officieel eigenaar werd van het WTC Almere, is er direct gestart met diverse optimalisaties. De oplevering van de 21e verdieping is de eerste zichtbare mijlpaal in dit vernieuwingsproces.
Een inspirerende nieuwe bestemming
De 21e verdieping is volledig vernieuwd en biedt nu een high-end eventruimte in combinatie met een Skybar. Deze bijzondere locatie is ontworpen voor vergaderingen, productpresentaties, zakelijke borrels en netwerkbijeenkomsten.
Huurders van het WTC Almere kunnen exclusief gebruikmaken van deze faciliteiten, maar ook externe partijen zijn van harte welkom om hier evenementen te organiseren. Daarnaast fungeert de verdieping als showroom voor potentiële huurders om zelf te ervaren hoe inspirerend werken op grote hoogte kan zijn in de hoogste WTC-toren van de Benelux.
Feestelijke opening en netwerkborrel
Op donderdag 30 oktober wordt de Skybar feestelijk geopend. Vanaf 15:00 uur zijn gasten welkom op de 21e verdieping van het WTC Almere. Na de officiële opening om 15:30 uur volgt een gezellige borrel en netwerkmoment.
Tijdens het evenement zijn diverse special guests aanwezig, waaronder Rory Bertram, founder van Benkey. Hij zal persoonlijk aanwezig zijn om meer te vertellen over de visie en toekomstplannen voor de transformatie van het WTC Almere. Daarnaast zijn toonaangevende makelaars uit de Amsterdamse metropoolregio, huidige huurders en potentiële nieuwe huurders vertegenwoordigd – een uitgelezen kans om te netwerken.
Unieke beleving: win een race-ervaring met Rory Bertram
Onder de aanwezigen wordt een bijzondere prijs verloot: een race-ervaring op het circuit van Zandvoort, samen met Rory Bertram in zijn racewagen. Een exclusieve kans om adrenaline en ondernemerschap te combineren!
De winnaars worden bekendgemaakt tijdens de borrel in de Skybar.